Výpočet podlimitu

MKonzult - Užitočné stránky

UŽITOČNÉ
STRÁNKY

FAQ

Copyright © 2014 mkonzult.sk. Všetky práva vyhradené.

O NÁS   

NOVINKY

DEZINFEKCIA

KONTAKT

E-SHOP

ZÁKAZOVÉ
ZNAČKY

PORADCA
ADR

TRANSPORT

ŠKOLENIA

3D TLAČ

3D
TLAČ

V tejto sekcii ponuky našej firmy by sme Vám radi priblížili ponuku 3D tlače.

Táto forma tlače systémom FFF(Fused Filament Fabrication) teda tlač tavenou plastovou strunou má nesporné výhody hlavne v produkcii tzv. strednej výroby a malovýrobe, kedy je možné tlačiť prakticky okamžite aj 1 kus pri nízkej časovej ako aj finančnej náročnosti vyrobených dielov. Taktiež sériová výroba rádovo 1000 kusov mesačne + je rentabilná-časovo nenáročná a okrem toho veľmi flexibilná na prípadné dodatočné úpravy, dielov, súčiastok, či hotových výrobkov. To čo v štandardnej výrobe trvá týždne 3D tlačou vyriešime v priebehu hodín či dní .Okrem toho je na výber široká škála materiálov od základu PLA, PET-G, ASA atď., ako aj farebného prevedenia materiálov.

Naše produkty vždy vychádzajú, z vašich nápadov a preto je pre nás v začiatku dôležitá kompletná predstava zákazníka o budúcom výrobku, vrátane jeho využitia ako aj samotného použitia v praxi .To pri samotnom návrhu modelovaní a navrhovaní materiálu zohráva najpodstatnejšiu časť prípravy a preto je potrebné tejto fáze prípravy venovať najväčšiu pozornosť.

Nám potom zostáva už len navrhnúť riešenie-materiál -vymodelovať- vytlačiť a finálne vyskúšať.


ČO VÁM VIEME PONÚKNUŤ

Modelovanie  :

• Modelovanie produktov podľa požiadaviek zákazníka

• Optimalizácia a úprava už vytvorených dielov pre potreby 3D tlače

• Návrh riešení pre sériovú tlač

• Topologickú optimalizáciu

• Riešenia na klúč


3D TLAČ:

• FFF -Fused Filament Fabrication - tlač tavenou plastovou strunou rôzne materiály navrhneme  podľa potrieb využitia vášho budúceho výrobku od pevných až po pružné materiály a rôzne farby  

• SLA – Stereolitografia – tlač vytvrdzovaním živice svetlom . Je tiež často využívanou metódou 3D tlače. Jedná sa o precíznu tlač s vysokými rozlíšením detailov a hladkosťou tlačeného povrchu.

• SLS - Laserové sintrovanie- tlač vytvrdzovaním práškových materiálov laserom väčšinou plastov. Tlač bez  nutnosti podpôr tlače . Tlač má široké využitie  aj v leteckom priemysle  v protetikách ,ale aj ako súčasť strojov a ako výrobný nástroj

• SLM/DMLS - selective laser melting/ direct metal laser sintering -3D tlač spekaním a tavením kovového prášku .Vysoko energetický proces, kedy pri vysokých teplotách dochádza aj k taveniu a taktiež spekaniu kovových práškov.  


JE JEDNO ČO POTREBUJETE - MY VÁM TO NAKRESLÍME A VYTLAČÍME  

- námety posielajte na  info@mkonzult.sk prípadne  volajte : +421 918 343 054 .

Pomôcky proti COVID 19
Stolárstvo
Reklama
Elektroinštalácia
Diely pre automobily
Mail: info@mkonzult.sk?subject=OBJEDNAVKA  STITY&body=Pocet  kusov :

Farba :

Platba  : Dobierka, fakturou vopred, hotovost / nehodiace sa preciarknite 

Kontakt :

Ochranné  štíty

Cena: 4EUR s DPH + poštovné

V prípade objednávky nad  10 ks
poštovné  zdarma

Farby:
biela , modrá ,červená ,žltá ,čierna